Než založím nový příspěvek

Doporučujeme přečíst všem novým návštěvníkům fóra, na spoustu vašich dotazů naleznete odpověď zde.
Uživatelský avatar
Biggest
Squadra Azura
Squadra Azura
Příspěvky: 1168
Registrován: ned zář 28, 2008 11:30 pm
Bydliště: Dálný východ

Než založím nový příspěvek

Příspěvekod Biggest » čtv lis 27, 2008 2:14 am

Toto berte jako doporučení jak se správný člen tohoto fóra má chovat. Nazvěme to kultůrou tohoto fóra. Vezmu to popořádku od nejjednoduššího.

a) odpovědi na otázku. V daném vlákně se může vyskytnout několik otázek které jsou kladeny vždy v duchu daného tématu v nadpisu příspěvku. Odpovídáme jasně, slušně a k danému tématu. Zdržíme se vulgárností veškerého druhu vč. urážek. Na drby je založena speciální sekce.

b) otázky v existujícím vlákně. Existuje např. Dotaz na "synchrony převodovky F16". Tuto skutečnost si musím ověřit buď ručním prohledáním fóra a nebo funkce Hledat. Není povoleno zakládat Nové téma stejného charakteru! A je zcela jedno jak dlouhé téma je a nebo jak staré je. Téma "synchrony převodovky F16" bude prostě jen jedno. Taktéž témata typu: cuká mi motor C20LET, kolísají mi otáčky motoru C20NE atd.

c) otázky na neexistující téma. Nejdříve je nutné se ujistit, že dané téma skutečně neexistuje. Až poté ho založit. Nadpis tématu nebude psán pouze velkými písmeny. Bude jasně a jednoznačně vystihovat daný problém. V těle každého dotazu bude jasná specifikace typu vozidla a příslušného dílu případně roku výroby a dalších parametrů nutných k jednoznačné identifikaci. Vřele doporučuji psát dotaz a k němu vždy uvést typ motoru, převodovky, rok výroby případně další podrobnosti.

Moderátoři témat si vyhrazují právo na změnu nadpisu tak aby vystihoval dané téma. Přesun podruhé založených témat do prního z nich. POZOR na pravidla - při opakovaných problémech hrozí blokace účtu.

nyní pár příkladů jak by to mělo vypadat s nadpisy témat:
- motor C20LET nejede jak by měl
- jaké zapalovací kabely pro C20XE
- palivový filtr

a jak by to nemělo být a nebude:
- prostě to nejede
- zase se něco stalo
- PROČ MĚ CHYTÁ MOTOR AŽ NA 3. POKUS
(nejasné téma, velká písmena atd... za toto je upozornění a při opakování BAN, bez milosti. )

Zpočátku budeme hodní a trpělivě upravovat a přesouvat, zároveň ale i upozorňovat. Do měsíce už bude vymáhání struktury a především tresty za nedodržování striktní. Jeden měsíc je myslím dostatečně dlouhá doba na naučení se správných návyků.

Pokud si nejste jisti kontaktujte jednoho z moderátorů.

Cílem je postupem času vytvořit studnici znalostí, která bude přehledná s rychle vyhledateným řešením problému. Je to jen a jen na Vás! Jaké si to uděláte takové to bude. Přejí příjemné užívání tohoto fóra.

Děkuji Biggest
X30XE, F23, Quaife, Eibach+B6, etc.

Zpět na “FAQ - Často kladené technické dotazy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host