Prosim rada tukle auto

obecné názory a diskuze...
calibros
Opatrný diskutér
Opatrný diskutér

Prosim rada tukle auto

Příspěvekod calibros » pát dub 03, 2015 7:23 pm

Zdravim nevim kam to zaradit tak to dam sem snad se tentokrat nebudete zlobit.

Dnes v praci mi jeden odrba naboural auto pojizdnym jerabem. Nebyl jsem u toho ale pred prijezdem na firmu mi volali znamy ze se to stalo. Bohuzel v te dobe jsem nechytl uz ridice ktery to zavinil a v dane firme taky nebyli.Tak to budu muset vse resit v utery.

Abych sel k veci prijdu k autu, rozbite zadni svetlo podrapanej zadni naraznik a dale jak je nad zadnim svetlem ukoncen zadek ten ruzek je promackel a kus leze i do kufru jako vypoukle a dale 5 dvere u toho ruzku take prohle.

V utery to jdu resit s ridicem a jejich firmou. ted otazka zda za to vubec neco dostanu. Stve me ze cely rok se s autem seru novej lak vse pintlich a asi na novo. jenze pruser je v tom ze barvu mam michanou rucne cerny mat takze tezko koupim stejny odstin. a kdyz nalakujou ten dil tak budou muset od dveri az do zadu a kdyz netrefi barvu tak bud to bude svetle ci tmave. co ted mam delat. mam chtit celolak i kdyz vim ze je to ptakovina ale mam pozadovat do navraceni puvdniho stavu? popripadne i kdyz vim ze asi likvidator tu nikdo neni tak kolik bych za to dostal aby se to vubec dalo opravit a prinejhorsim cele auto potahnout folii... dekuji

Mishak69
Diskutér - Přispěvatel
Diskutér - Přispěvatel

Příspěvekod Mishak69 » pát dub 03, 2015 8:02 pm

Pokud by se to řešilo přes pojišťovnu... tak ti proplatí pouze lak poškozených dílů... to že máš auto po celolaku a barvu která se nedá domíchat je bohužel tvůj problém.

mimochodem... co se týče lakování matných barev tak zrovna odstín černé nebude takovej problém trefit... spíš bývá problém trefit správnou "matovost" :wink:

ještě jeden edit: tam kde ti celolak dělali by to měli umět nejlépe
Ten s těma Oplama

calibros
Opatrný diskutér
Opatrný diskutér

...

Příspěvekod calibros » pát dub 03, 2015 8:16 pm

ja si to delal prave sam a bojim se toho ze se to netrefi...

FlyingFinn
Opatrný diskutér
Opatrný diskutér

No to je teda na posrání, todle.

Příspěvekod FlyingFinn » čtv dub 23, 2015 9:30 am

Drazí kolegové musím ač nerad komentovat to co stalo Calibrosovi. Ano budete se smát ale je to tak. Já radši Calibrou nejezdím. Proč? No protože se na ni nerad dívám když je pobóchaná. Proč? Protože to auto přitahuje dementy co neumí řídit. Proč to říkám. Přijedu jednou do práce a nechám na parkovišti jak kráva úplně mimo všech okolitých vozidel a když se vrátím tak mám škrkanec na spolujezdcových dveřích. Samozřejmě nikdo nic neviděl, jó možná ta Avie30 co se tam otáčela. No to snad není možné, říkám a dám to opravit. Když auto vyšolíchám, neprší , nemrzne, teplota 20 stupňů zastavím před mým oblíbeným lokálem a najednou Tuareg přede mnou, zpátečka a bum. Kamo co si dělál? *** nedovoleny vyraz *** co se nedíváš do zpětného zrcátka? Jó, já se dívál ale to tvoje auto je tak nízké , že nebylo vidět. No tak to tady máte škoda jak kráva auto nebylo vidět a já zase na nástřik. A to nejedu jen 3000km ročně. Seru na to a nikde nejezdím. Chodím a dopisuju s pojišťovnama a čučím na ni jak stojí na dvoře. Potřebuju furt chodit po opravnách? Nepotřebuju. Když si koupím dle mého nejspolehlivější auto co existuje tak se ti někdo snaží opravit alespoň fasádu. Na totok nemám nerva. Proč mi nerozbijou mého druhého kusa abych si koupil něco novějšího. To je ani nenapadne. Takže tak to máte s Calibrou. pěkný den všem
Opel Calibra, Color selection VIII, C20NE
Opel Insignia Combi, 2.0 CDTI
Nissan Primera 2,0, 96kW, advantage SE

Sniper
Zanícený Diskutér
Zanícený Diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sniper » pát dub 24, 2015 1:29 pm

Ja si toho vsimam taky,jedu po hlavni,k*nda couva z rady a nabere mi bok.Rikam ji vy jste slepa?Ona presne to samy,ja vas nevidela mate nizky auto.Hlavne ze ona jela v nejakym P106 tvl...
Turbo 1995 DE
Cliff 1996 C20XE FIN
Ecotuk 16V 1995 FIN momentalne projekt "tuzer daily car"
V6 1995 DE
vsechny po faceliftu a v kuzi :)

m.artty
Opatrný diskutér
Opatrný diskutér

Příspěvekod m.artty » pát dub 24, 2015 6:22 pm

Stačí si sednout do pár cizích aut a podívat se do zrcátek... když má osoba stejné postavy zrcátka seřízená tak, že přes 3/4 plochy vidím bok auta (jako super, ale pro pozorování svého auta za jízdy ta zrcátka nejsou), tak není divu, že přehlédne Calibru...protože s takovým výhledem si nevšimne ani autobusu.

Každopádně lidi jsou blbci, proto Kadettem jezdím jen, když nemusím nikde parkovat... a chudák Omega má otlučené boky, jak kreténí neumí otevřít dveře a musí s tím praštit do vedlejšího auta... Když vidím místo, kde ve vedlejší autě je vzadu autosedačka pro dítě, tak raději jedu rovnou dál, protože to je záruku dalšího důlku. Hold si asi musím koupit nějaké auto, které se mi nebude líbit a bude mi to úplně jedno, jestli je odřené a otlučené :lol:
Omega B2 2,5 TD - spotřebák
Calibra 2,5i V6 - těžítko do druhé garáže
Kadett GSi cabrio - těžítko do garáže

Zpět na “Calibra”