XIII.Calibra Sraz 2010 - Jak bylo

srazy, akce, párty...
Mystique*
Squadra Azura
Squadra Azura
Kontaktovat uživatele:

XIII.Calibra Sraz 2010 - Jak bylo

Příspěvekod Mystique* » ned čer 13, 2010 3:31 pm

.
Hodonoceni, zazitky, dojmy.

(pozdeji bude presunuto do clenske sekce)
Mystique*

.... tam kde končí realita, začíná můj životní příběh.....

Obrázek

Než se začnete ptát, prečtěte si podmínky a FAQ!!

Macros
Micros
Micros

Příspěvekod Macros » ned čer 13, 2010 7:54 pm

Tak jsem dorazil domu. Obvykle to tady touhle dobou po sraze dost žije, ale dneska nic :shock:

No jak jsem říkal na sraze, je potřeba se k tomu postavit čelem a nelhat si do kapsy. Takže za mě to byl rozhodně nejhorší sraz v historii a vězte, že jsem tu od založení klubu. Špatný rozpočet, špatné informace, špatná domluva. Nakonec to v sobotu vyvrcholilo neskutečnym trapasem v podobě nutného dodatečného vybírání peněz, aby jsme tam nebyli za dlužníky.

Podle mě dostupných informací (bohužel pozdě) byl hlavní organizátor Kabiš, o to je to větší zklamání. Ještě jsem nezažil, aby hlavní organizátor přijel v sobotu dopoledne a odjel v 8 večer. Tomu řikám férovka :o

Klub se z tohoto srazu bude sbírat ještě hodně dlouho.

Abych byl objektivní, musím pochválit místo srazu, kemp supr. Hlavně ale musím pochválit Mysťu za provizorní převzetí organizace srazu a vůbec jsem mu tu roli nezáviděl. Díky i Koulíkovi za zorganizování spanilky, na kterou původně moc lidí nechtělo, ale nakonec byla účast pěkná.

PS: speciální dík MiCalovi a Mysťovi za noční molo.

Macros

Edit : a ještě tam seknu hrubku :oops:
Edit 2 : tak 2 :oops: :oops:
Naposledy upravil(a) Macros dne pon čer 14, 2010 11:05 pm, celkem upraveno 2 x.

Kabiš
Diskutér - Přispěvatel
Diskutér - Přispěvatel

Příspěvekod Kabiš » ned čer 13, 2010 9:14 pm

Hlavni organizator jsem mozna byl, ale tak pred 2ma mesici. Pak jsem zdelil situaci a nechal rozhoduti na jinych jestli sraz bude zde a nebo ho udela nekdo jinej a jinde. Obvinovani a nadavani za moji i tak nemalou snahu jsem jiz slysel dost i od lidi od kterejch bych to necekal a proto jak jiz jsem jednou rekl, dost vazne zvazuju vystoupeni z klubu (ver Macrosi ze jsem tu take od zacatku) protoze tohle zapotreby nemam. Vyjadrim se ke vsemu jen jednou vetou. Kdyby aut prijelo treby 40, vsichni by jste me meli za boha a chvalili jak bylo vse levne,preberte si to kazdej jak chcete.

Fox
Diskutér - Spamer
Diskutér - Spamer

Příspěvekod Fox » ned čer 13, 2010 9:51 pm

a jaka teda byla ucast??
at to jede a hraje ;)

VondraV6
Squadra Negro

Příspěvekod VondraV6 » pon čer 14, 2010 10:44 am

Já jsem tu taky od začátku. ... ok Beny, ty tu jsi taky a ještě od úplnějšího začátku :wink: :)

Kabiš, kdybys nevstupoval, nemusel by jsi vystupovat. O to to já mám jednodušší.

MiCal
Squadra Azura
Squadra Azura

Příspěvekod MiCal » pon čer 14, 2010 12:18 pm

Jestli tohle mlceni ma symbolizovat nasranost zucastnenych tak je to kazdyho vec, ale vudci tem co se z te situace snazili dostat jak nejlip to slo (a rekl bych ze za danych podminek to i dokazali) to fer rozhodne neni a k chuti pokracovat jim to taky urcite prida.
Takze za me: Nebudu li hodnotit pruser s penezma, nebyl sraz o nic horsi nez predchozi, mozna naopak, jednak vyslo i pocasi a dojeli ti, o kterych si myslim ze jim na tom klubu jeste zalezi, a za to jim diky. Incident s penezma na to vrha urcitej stin ale smahem rict ze to stalo vsechno za ho.no to teda urcite nereknu. Naopak ukazalo to jakou cestou uz urcite nejit a shopnost "těch na nic organizatoru" situaci co nejprijatelnejsim zpusobem vyresit. Za to jim jeste vetsi diky.

MiTy
Diskutér - Přispěvatel
Diskutér - Přispěvatel

Příspěvekod MiTy » pon čer 14, 2010 1:32 pm

no já si myslím, že všechno špatný nebylo, počasí prima, koupání prima, většina lidí prima, vozítka ve slušném stavu jen ten průšvih s placením ale díky většině lidí, kteří pochopili sitauci jsme odešli s čistým štítem zo což jim dík. Pro Vondru: někdo se jen veze a někdo se snaží pro klub a lidi něco udělat.

štuky
Zanícený Diskutér
Zanícený Diskutér

Příspěvekod štuky » pon čer 14, 2010 3:37 pm

Ja se nebudu opakovane vracet k tomu ze nastal renonc s rozpoctem srazu atd, ikdyz je fakt ze to celkem ovlivnilo celkovou atmosferu. Jinak misto, kemp a po dlouhe dobe i pocasi super. Nezbyva nic jineho nez se poucit ze situace, ktera vzevstala a zkratka byt pro priste chytrejsi starousku..:-).
Zaroven bych tady predeslal ze nedobrovolne dobrovolny los me urcil pro poradani srazu dalsiho, ktery by se mel uskutecnit behem konce srpna. Uz na hrahocholuskach jsem se snazil zvazit moznosti atd, prozatim prozradim ze mi prislibil pomoc s organizaci SAXON a predbezne jsme se dohodli, ze by se, ac na opakovanem miste, udelal sraz v kempu knizeci rybnik pobliz Tabora. Zde jiz jeden calibra sraz probehl, s velice pozitivnim ohlasem, navic jsou tam pro tuto prilezitost vic nez vyhovujici prostory atd..... Pokud by nekdo chtel jakkoli prispet s poradanim tohoto srazu muze me kontaktovat pres SZ, budu jedine rad.
Obrázek

štuky
Zanícený Diskutér
Zanícený Diskutér

Příspěvekod štuky » pon čer 14, 2010 3:58 pm

A tady maly prehled momentek ze srazu od HANSZe:

http://www.youtube.com/watch?v=2Zdqx_yqcY8

Dobra prace draku...:-)
Obrázek

Pepo
Diskutér - Přispěvatel
Diskutér - Přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pepo » pon čer 14, 2010 4:28 pm

Takže....

Miesto výborné, počasie nadočakávanie perfektné, ludia super.
Dokonca sa ani moc nenadávalo, že som neprišiel cali:-)

Cena...
Prakticky som zaplatil sumu podľa cenníku v kempu a k tomu mám tričko a šiltovku, takže nemám na čo nadávať.
To že sa to na začiatku blbo rozpočítalo je prúser, ale hádam nás takáto vec nerozdelí....

Pepo

Koule
Diskutér - Přispěvatel
Diskutér - Přispěvatel

Příspěvekod Koule » pon čer 14, 2010 5:18 pm

Nazdar Hosi,

Ja bych to nehodnotil tak spatne, psat tu o financni strance nebudu, pac myslim ze bylo probrano a napsano dost, takze za me celkem dobry,
slunicko svitilo, super lidi ktere sem chtel videt a pokecat, a pouceni pro priste sme si taky odnesli. Pamatujte chybama se clovek uci.... :P
Michal (Koule)
Calibra 16v Ecotec 100kW 1996 DB
Honda CB 600F Hornet 71kW 2006
ČZ 175 470 sport 7,2 kW 1968

hansz
Opatrný diskutér
Opatrný diskutér

Příspěvekod hansz » pon čer 14, 2010 6:13 pm

po stránce zábavy to hodnotím velice zdařile. Pěkný auta, v poho lidi, koupání,sluníčko co víc si přát :lol: a večer dobrej mejdánek 8)

Frisco
Diskutér - Tlachal
Diskutér - Tlachal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frisco » pon čer 14, 2010 8:21 pm

Krásný večer vám všem!

Doufám, že sem mohou psát i ženy z konkurenčního klubu "hrdzavých Cors" - tímto jsem holky začala s propagací :lol:

MNĚ SE TO STRAŠNĚ MOC LÍBILO!!!
Cena nizoučká, zážitky k nezaplacení.
Navíc nádherné počasí, setkání s báječnými lidmi, príma pokec - místy dost na úrovni :) , spousta smíchu a zpěvu a tance ...

Díky vám všem a příště určitě ahóóój!
Saška :D

P.S. Pro Járu je neocenitelné setkání s Koulíkem, pokec s Biggim o autech, možnost být o samotě v chatce s Tydouem a příklad toho, ja by se oddaná žena (Miška) měla chovat k línému muži (Mysťovi) :D
--------------------------------------------------------
Vypjatá situace donutila lidi všechno vypít.
Vector, kemp Hracholusky, 2010

Frisco
Diskutér - Tlachal
Diskutér - Tlachal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frisco » pon čer 14, 2010 8:54 pm

Já za sebe dodávám,že sem vás rád všechny viděl... :)
Ps:pod pohrůžkou násilí od Crew "Hrdzavých Cors" souhlasím se všemi body předešléhom příspěvku.

Frisco
Diskutér - Tlachal
Diskutér - Tlachal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frisco » úte čer 15, 2010 7:50 am

Vaša
Diskutér - Přispěvatel
Diskutér - Přispěvatel

Příspěvekod Vaša » úte čer 15, 2010 1:57 pm

hoj tak za mne kdyz nebudu pisat to co vsici o tech financich.
Tak proste super pocasi, fajn lidi dobry pokec a zabava take, mysto az na tu prijezdovou cestu taky super,

Biggest
Squadra Azura
Squadra Azura

Příspěvekod Biggest » ned čer 27, 2010 11:16 pm

Dal sem si dost casu abych dostatecne vychladl...

treba si priznat, ze Kabis a Mystique (coby organizatori) a jejich vzajemna komunikace proste selhala na plne care. A dat od toho ruce pryc misto priznani si chyb je alibismus a lhani si do vlastnich ust. Primo tam na srazu melo dojit k vyjasneni si kdo a co posral s cilem: PRISTE TO NEOPAKOVAT. Protoze o nic jineho nejde. O mire vin mam celkem jasno ale verejne ji odmitam jakkoliv rozebirat nema to uz beztak zadnou cenu.

Rozhodne z toho vsak plyne zcela zasadni pouceni: uz nikdy priste neexistuje zadne rozpocitavani cen mezi tzv. "zavazne prihlasene" ap. nesmysle - treba Kabis si zarezervoval chatku do ktere ani nevkrocil, ze... samozrejme nebyl v tom sam. Kazdy za sve a za JASNE danych podminek a prijed kdo chces s tim ze plati kazdy za sebe hned na zacatek. Pak takovyto trapas nemuze vzniknout.

No nic uz nema cenu v tom stourat. Jsme snad vsichni dostatecne pouceni.

A dalsi deni? Byla valna hromada klubu. Zvolilo se nove vedeni klubu ve kterem uz nejsem nijak pritomen. Gratuluji MiTymu ke zvoleni novym predsedou klubu! Zpravu o tomto administrativnim deni by mel vice nez brzo poskytnout Mystique.

MiTy: nedostavas bohuzel klub v rozkvetu. Ba naopak... coz je mi velmi lito a priznavam ze na tom mam vyznamny podil viny. Mozna ten nejvyznamnejsi. Ale to bylo. Nyni vas ceka tvrda prace na naprave. Kez byl tento sraz skutecnym pomyslnym dnem a od nynejska at se klubu skutecne dari. Nic jineho sem si ostatne nikdy ani nepral.

A nyní vlastní sraz: cesta na nej, dost rozbita, skoda, ale dalo se. Asi jediny nedostatek s nevalnou kuchyni. Prostredi a skutecne ceny velmi slusne. Chatky lehce nadstandartni, voda excelentni. Frisco, MiTy - dekuji za par temp v ni. Uroven aut: super!!! Byl sem nadsen. Bylo velmi tezke vybirat do hlasovani. Tedy poklona vsem kteri se staraji o sva auta primo ukazkovym zpusobem. O tomto jsme si mohli nechat pred 5ti lety jen zdat. Pocasicko perfektni. Priste snad uz s kompletni rodinkou. Vetsina lidi super. Takze jak psali jini: nebyt financniho renonsu tak skutecne super sraz. Celkove velka spokojenost.

2 VondraV6: nejsi v klubu tak moc neremcej. Pro nektery lidi si jen pijavice co vyžírkuje z prispevku lidi kteri poctive plati... bez nich by tenhle web nemohl existovat a ty bys nemel kam psat. Hm?

2Vector: cesta na sraz z OV a z nej az do Brna: pro Astru vykon na hranici jejich moznosti. Pro tvou VeA jiste pijanecko jizda. Byla to legranda. Hlavne diky za upozorneni na radar! Vectre bych ujel :-D ale poldum uz ne. Kurnik... si to sinu 140kmh na tacho a okolo me modra VeA ze: heeeeen a byl si v trapu behem par vterin nekolik set metru predemnou jako bych STAL. Masakr. Jede ti to neskutecne dobre!
pod 200 koní už nejdu

VondraV6
Squadra Negro

Příspěvekod VondraV6 » pát črc 02, 2010 11:04 am

Ty Pavle, ty jsi ale *ů*, ale jestli tenhle výraz bude brát někdo za porušení pravidel fóra, tak ať si přečte co psal Pavel (Biggi) a přestane mu lézt do řitě.
Jestli mě někdo považuje za vyžírku je jednoduchý. Já zas říkám že jsi *ů*, taky je to jednoduchý. Tebe se to třeba, a možná těch ostatních o které se opíráš nedotkne, ale mě se to dotklo. Já členem nejsem a nebyl jsem protože nechci a doufám že to není povinnost. Přesto jsem zaplatil víc jakk těch 50,- za používání fora a to z důvodu že vím, že provoz servru asi něco stojí, když ho chcete mít. Na sraze teď i tento rok jsem si vše zaplatil jak bylo stanoveno pro nečleny.

Chování Pavla (Biggest) se mě nepřímo osobně dotklo i v nedávné době k uživateli jménem "Hanz", kde Pavel už přímo osobně utočí nejen v rámci pravidel tohoto foŕa, ale už bez jakékoliv obecné slušnosti k tomuto členu. Diskuze ("Prelude vs. Calibra""for Biggest") byla upravena, dnes už jisté pasáže ve smyslu "doživotní ban" nebo "požaduji okamžité vyloučení" se nedočteme, a to si pamatuji jen ty slušné výrazy.

Biggest
Squadra Azura
Squadra Azura

Příspěvekod Biggest » pát črc 02, 2010 9:37 pm

Ondro: nikdy sem si nehrál na poloboha a nebo jinak nedotknutelnýho a už vůbec ne z pozice předsedy, kterým už dnes beztak nejsem, takže tě dost dobře nechápu. Nejsi první kdo mě nějak nazval a nebo poslal na ona místa a jistě ne poslední. Jestli mě chceš napsat že sem vůl tak to napiš. Mě se to na rozdíl od tebe nedotkne. Něco sme spolu prožili a není to málo, mám na to krásný vzpomínky a nejen ty. Nemám v úmyslu to všechno hodit za hlavu. Trošku se odosobni a pozvedni svého ducha. ;-) apropo: dobře si znova přečti co sem napsal - ode mě ses nedočkal žádnýho "pěknýho" pojmenování.
pod 200 koní už nejdu

Macros
Micros
Micros

Příspěvekod Macros » pát črc 02, 2010 10:41 pm

Chlapy nelejte to pivo z toho vokna...
Nechtěl jsem se do toho motat, ale nerad vidim, že vzniká zbytečná hádka mezi lidma, který vždycky rád (jako vopravdu) vidim.
To by tady byl vůl každej druhej, sám o sobě nemám marný iluze :-)

*pest*

Zpět na “Srazy, akce”